U32 UNISEX PARFÜM
U31 UNISEX PARFÜMU30 UNISEX PARFÜMPARFÜMReklamlar  Eyfel Parfüm Online Satış | Kaliteli En Trend Kokular 20TL‎parfum, perfume, fragrance, fragrances, smell, koku, kozmetik, kalıcı, eyfel parfum, kalıcı parfüm, kolonya, limon kolonyası, oda kokusu, bambu, ortam kokusu, erkUNISEXEyfel Parfüm
U30 UNISEX PARFÜM

U32 UNISEX PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301028553

Hem kadınlar, hem de erkekler için tasarlanmış büyülü bir komposizyon… Koku Bulgar gülü ile açılır, ortada guaiac ağacı, yasemin ve gül notalarını harmanlar. Son dokunuşu öd ağacı, sedir ağacı ve paçuli notalarını yapmaktadır.

 

:

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.