W101 KADIN PARFÜM
W101 KADIN PARFÜM
W101 KADIN PARFÜM

W101 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010541

W-101 kendi imparatorluğunu yöneten kadınların kokusu. Narenciye ile tatli notalarin ortasında hem seksi hem hayatına hükmeden kadını temsil eden bu yeni koku başınızı döndürecek. Bergamot ve mandalina Üst notada ahududu ve frenk üzümü ile birleşir. Kalp notasında eşsiz manolya, portakal çiçeğii, yasemin ve menekşe ile derin bir anlam kazanır. Amber, paculi, misk, vanilya ve karamel dip notayı olusturarak kokuyu kapatır.

:

W101 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Mandalina, Ahududu, Frenk Uzumu

Orta Nota  Çiçeksi; Manolya, Portakal Cicegi, Yasemin, Menekse

Dip Nota : Odunsu-Tatli;  Paculi, Amber, Misk, Vanilya, Karamel

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.