W103 KADIN PARFÜM
W103 KADIN PARFÜM
W103 KADIN PARFÜM

W103 KADIN PARFÜM

W-103; Koku, başlangıç, tazelik, şans, umut ve yeniden doğuş hissini uyandırır. Bu kokunun yaptığı şey, unuttuğumuz bir şeye dokunmak. Ve bu dokunma, bir koku duyumundan çok daha fazla ateşler, tek bir saniyede bütün bir deneyimi tetikler. Frenk Üzümü, yil notalar, armut ve seftali kokuyu açar. ÇiÇeksi kalp mÜge, yasemin, frezya, beyaz ÇiÇekler ve sümbülün karışımıdır.Amber, odunsu notalar ve misk kokuyu sonlandırır.

 

W103 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota   Meyvesel-Yesil; Frenk Üzümü, Yesil Notalar, Armut, Seftali

Orta Nota  Çiçeksi; Müge, Yasemin, Frezya, Beyaz Cicekler, Sumbul

Dip Nota : Misk-Amber;  Amber, Odunsu Notalar, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR