W106 KADIN PARFÜM
W106 KADIN PARFÜM
W106 KADIN PARFÜM

W106 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010596

Cazibelerini artıran kokularıyla beraber, bizler üzerinde baş döndürücü bir etki yaratan ve kadınların masumiyetinin temsilcisi şüphesiz ki güllerdir. W-106, içeriğinde bulunan gül ve çiçeklerin eşsiz uyumuyla beraber karşımıza çıkıyor. Portakal cicegi üst notada mandalina ve zencefil ile birleşir. Kalp notasında eşsiz gül, orkide, iris ve ylang ylang ile derin bir anlam kazanır. Amber, odunsu notalar ve vanilya dip notayı oluşturarak kokuyu kapatır.

 

:

W106 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Baharat ; Portakal Cicegi, Mandalina, Zencefil

Orta Nota Çiçeksi; Orkide, İris, Gul, Ylang Ylang

Dip Nota  Odunsu-Tatli; Amber, Odunsu Notalar, Vanilya 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.