W111 KADIN PARFÜM
W111 KADIN PARFÜM
W111 KADIN PARFÜM

W111 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010640

W-111, çocukluğun masumiyeti ile kadınlığın seksiliği arasında kalmış kadınların kokusudur. W-111’ın resmettiği, ışıltılı kokusuyla hayat dolu ve küstah, yaramaz ve şımarık bir melektir. Günü yaşayan ve anın tadını çıkaran genç bayanlara ithaf edilmiştir. Bergamot ve mandalina kokuyu açar; ahududu ve siyah frenk üzümü kokunun kalbini oluşturur; beyaz misk, seker notaları ve vanilya ise kokuyu kapatır.

 

:

W111 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota   Narenciye; Bergamot, Mandalina

Orta Nota Meyvesel ; Ahududu, Frenk Uzümü

Dip Nota  Tatli-Misk Beyaz Misk, Şeker Notalari, Vanilya 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.