W113 KADIN PARFÜM
W113 KADIN PARFÜM
W113 KADIN PARFÜM

W113 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010664

W-113 güneşli bir bahar gününün sakinleştirici cazibesini çağrıştırır. Bahar gardrobunuz için mükemmel bir yeniliktir. İçeriğindeki baharatlı bergamot, taze şakayık ve büyüleci misk ile adeta güneşle beslenmiş narenciye ve taze büyük çiçeklerden oluşan zarif bir demettir. Koku bergamot, mandalina, frenk üzümü ve armut ile açılır. Muskat cevizi, kişniş, kakule, yasemin, şakayık ve beyaz çiçekler kalbe hükmeder. Amber, beyaz misk ve yosun notaları kokuyu kapatır.

 

:

W113 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota   Narenciye-Bitkisel;  Bergamot, Mandalina, Frenk Uzumu, Armut

Orta Nota Baharatli-Ciceksi;  Muskat Cevizi, Kisnis, Kakule, Yasemin, Sakayik, Beyaz Cicekler

Dip Nota  Amber-Misk; Amber, Beyaz Misk, Yosun Notalari

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.