W114 KADIN PARFÜM
W114 KADIN PARFÜM
W114 KADIN PARFÜM

W114 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010671

Şatafatın, lüksün ve zarafetin sembolü çok özel bir seçenek olan W-114 uzak doğudan gelen özleri ile gizemli, ama gücünden emin kadını sembolize etmektedir. Açılışta, tarçın ve biber notalarınn, portakal ile birlikte oluşturduğu Baharat-narenciye notaları, kadınlara çekicilik katmakta ve baş döndüren bir renge bürünmektedir. Kalpteki yasemin, karanfil, gül ve ylang ylang kadına çekicilik katar. Son notalarda karşımıza çıkan benzoin, paculi, reçine notaları ve vanilya kokuya kalıcıklık katarken, günbatımında dolaşıyormuş gibi hissettirir.

 

:

W114 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota   Narenciye-Baharat;  Tarcin, Portakal, Biber Notalari

Orta Nota Ciceksi Yasemin, Karanfil, Gul, ylang Ylang

Dip Nota  Tatli-Odunsu; Benzoin, Paculi, Recine Notalari, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.