W12 KADIN PARFÜM

W12 KADIN PARFÜM

W12; Açık sözlü, ne istediğini bilen genç kadınlar için dizayn edilmiş olan W-12, en az ithaf edildiği genç bayanlar kadar açık sözlüdür. Tartışmaya yer bırakmayacak kadar etkileyici ve güzel, W-12`yi koklayan herkesin aklına pembe bir dokunuşla kazınıyor. Kişniş yapragi, kan portakali ve kakule kokuyu açar. Kalpte menekse yaprağı yasemin ve havuç tohumu ile birleşir. Misk, sandal ağacı ve vanilya kokuyu kapatır.

 

 

W12 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Baharat, Kişniş Yaprağı, Kan Portakalı, Kakule

Orta Nota: Çiçeksi-Yeşil, Menekşe Yaprağı, Yasemin, Havuç Tohumu

Dip Nota: Odunsu-Misk,  Misk, Sandal Ağacı, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR