W121 KADIN PARFÜM
W121 KADIN PARFÜM
W121 KADIN PARFÜM

W121 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010749

Festival ruhunu yansıtan, coşku ile ışıldayan yeni W-121! Greyfurt notalarının tazeliği, siyah frenk üzümü, elma ve pembe biberin sıcaklığı ile birleşerek havalı bir giriş yapar. Frangipaninin parlak rengi, yasemin, tiare ve gül; dip notada, odunsu notalar ve misk ile birleşerek belirgin ve berrak bir iz bırakır.

 

 

:

W121 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Bahara; Greyfurt, Siyah Frenk Uzumu, Elma, Pembe Biber

Orta Nota Ciceksi Yasemin, Frangipani, Tiare, Gul

 Dip Nota  Misk-Odunsu Misk, Odunsu Notalar

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.