W123 KADIN PARFÜM

W123 KADIN PARFÜM

 W-123 zarif kadınlara özel çiçeksi-sipre dokunuşlara sahip doğal ve ferahlık hissi veren bir parfüm.  W-123 teninize değdiği andan itibaren sıcak ve samimi bir his yaratacak.  W-123 `nin, üst notaları bergamot, galbanum ve çarkıfelek meyvesi; orta notaları sıklamen, ylang ylang, gül, yasemin ve orkide; alt notaları ise misk, paçuli, sedir ağacı, yosun notaları ve amberden oluşur.

 

W123 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Galbanum, Carkifelek Meyvesi

Orta Nota Ciceksi Siklamen, Gul, Yasemin, Ylang Ylang, Orkide

 Dip Nota  Amber-Odunsu Amber, Misk, Paculi,  Sedir Agaci, Yosun Notalari

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR