W125 KADIN PARFÜM
W125 KADIN PARFÜM

W125 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010787

W-125, ilkbaharda, çiçek açmış kiraz bahçelerinden, ve bahar güneşinin ılık ve aydınlık ışıklarından esinlenilerek tasarlandı. Kiraz, ahududu, elma, portakal ve armut’un meyvesel notalarI ile baŞlayan bu hoş koku, kalp notalarında müge, yasemin ve beyaz çiçeklerin çiçeksi notalarıya güçleniyor. Dip notalarda bulunan amber, şeker notaları, misk ve vanilya ise kompozisyonu kapatıyor.

 

:

W125 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Meyvesel-Narenciye  Kiraz, Ahududu, Elma, Portakal, Armut

Orta Nota Ciceksi Muge, Yasemin, Beyaz Cicekler

 Dip Nota  Tatli-Misk Amber, Misk, Vanilya, Seker Notalari

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.