W130 KADIN PARFÜM
W130 KADIN PARFÜM
W130 KADIN PARFÜM

W130 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010831

Baştan çıkarıcı cazibeye bürünmüş bir zevk. W-130, içinde her şeyden çok fazla olan aşırılığı temsil eden bir kokudur. W-130 içeriğindeki misk, aşırı doz benzoin ve karamel özlerinin bulunduğu oryantal gurme bir parfümdür. W-130 çiçeksi iris notaları ve bergamot ile açılır, orta notta tatlı vanilya, benzoin ve karamel notaları dip notta yerini sandal ağacı, amber ve miske bırakır.

 

:

W130  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Ciceksi ; Bergamot, iris

Orta Nota Tatlı; Benzoin, Vanilya, Karamel

 Dip Nota  Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Amber, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.