W131 KADIN PARFÜM
W131 KADIN PARFÜM
W131 KADIN PARFÜM

W131 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010848

Tutku, çekicilik, dinamizm... W-131, ritim duygusunun ahengiyle yaratıldı. Üst notalarda Italyan portakalI ve Sicilya limonu kokuya tazeleyici bir etki katar. Kalp ise ananas ve menekşenin beklenmeyen uyumunu içermektedir. Dip  notalar ise sandal ağacı, misk ve vanilyadan oluşmaktadır.

 

:

W131  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye ; Portakal, Limon

Orta Nota Meyvesel-Ciceksi Ananas, Menekse

 Dip Nota  Tatli-Odunsu; Sandal Agaci, Vanilya, Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.