W134 KADIN PARFÜM
W134 KADIN PARFÜM
W134 KADIN PARFÜM

W134 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301009880

W-134; Romantik, çekici ve ne istediğini bilen kadınların parfümü. Yanınızdan geçen herkesi kokunuzla büyülemek, geçtiğiniz her yere kokunuzla iz bırakmak istiyorsanız bu parfüm tam size göre. Kokunun üst notalarında mandalina, kişniş ve seftali ; orta notalarında portakal çiçegi, mimosa, karanfil ve gül; dip notalarında ise sandal ağacı, vanilya, hayvansal notalar ve amber bulunuyor.

 

:

W134  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Kisnis, Seftali

Orta Nota Ciceksi-Baharat; Portakal Cicegi, Mimoza, Karanfil, Gul

 Dip Nota  Odunsu-TatliSandal Ağacı, Vanilya, Hayvansal Notalar, Amber

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.