W135 KADIN PARFÜM
W135 KADIN PARFÜM
W135 KADIN PARFÜM

W135 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301009897

W-135; Özgür ve cesur bir kadının özü. Tazelik getiren güçlü ve kadınsı özellikler taşıyan oryantal-odunsu bir koku. Koku kendisini, standartların dışına çıkan bağımsız bir ruhun yankısı olarak ortaya koyar. Tazelik getiren güçlü ve kadınsı özellikler taşıyan bu koku bergamot, limon ve portakal ile açılır Şeffaf ve şehvetli kalp notaları yasemin ve gülün yani sıra meyve notalarının şeffaf ve canlı akorlarını açığa çıkarır. Koku, içeriğini vurgulayan, paçuli, tonka yemişi, vanilya ve beyaz misklerin dokunuşları ile farkını ortaya koyuyor.

 

 

:

W135  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye Bergamot, Limon, Portakal

Orta Nota Ciceksi-Meyvesel; Yasemin, Gul, Meyve Notalari

 Dip Nota  Odunsu-TatliPaculi, Tonka Yemisi, Vanilya, Beyaz Miskler

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.