W148 KADIN PARFÜM
W148 KADIN PARFÜM
W148 KADIN PARFÜM

W148 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011050

Bu modern, tutkulu ve cazibeli bir aşk hikayesi. Aşkın en güzel anlarının kokusu olarak tanımlanan parfüm, aşkın duygusal anlarını, romantik dokunuşları ve aşkın verdiği mutluluk hissini yaşatıyor. Aşkın sadece iki kişi arasındaki en güzel anlarının büyülü ifadesini koku olarak tasarlanan W-148, karşı konulmaz bir parfüm sunuyor. Kokunun; üst notalarında bergamot, limon ve frenk üzümü; orta notalarında portakal çiçeği, yasemin, tuberoz, müge ve şakayık: dip notalarında ise misk ve amber bulunuyor.

 

:

W148  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-MeyveselBergamot, Limon, Frenk Uzumu

Orta Nota Ciceksi; Portakal Cicegi, Yasemin, Tuberoz, Muge, Sakayik

Dip Nota  Misk-Amber; Misk, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir