W150 KADIN PARFÜM

W150 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)

W-150; Davetkâr, derinlemesine İtalyan notaları ile bezenmiş seçkin ve benzersiz bir koku… Kokunun üst notalarında pembe biber ve karabiber, elemi ve tarçın ile harmanlanarak rafine ve ışıltılı bir imza yaratıyor. Orta notalar, erik, gül ve yaseminin birleşimiyle devam ediyor. Dip notalarında ise paculi ve deri notaları ile oluşan sıcaklık, vetiver, öd ağacı, mur, misk ve vanilya ile kaçınılmaz bir şehvet yaratıyor.

 

 

W150  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Baharat; Pembe Biber, Karabiber, Elemi, Tarcin

Orta Nota Meyvesel-CiceksiErik, Gul, Yasemin

Dip Nota  Odunsu-Tatli; Paculi, Vetiver, Öd Ağaci, Mur, Deri Notalari, Misk, Vanilya

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir