W152 KADIN PARFÜM
W152 KADIN PARFÜM
W152 KADIN PARFÜM

W152 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011098

W-152; En derin arzularınızı kıvılcım saçan yeşilin, egzotik çiçek notalarının ve bir tutam iç gıdıklayıcı sandal ağacının hassas birleşimi ile körükleyin. Açılış limonun ferah notalarının yanı sira frenk üzümü ve elma ile sağlanıyor. Çiçeksi-yeşil kalp gül, yasemin, beyaz çiçekler ve yeşil notalar sunuyor. Sandal ağacı ve misk kokuyu vurguyarak kompozisyonu kapatıyor.

 

:

W152  (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Limon, Frenk Uzumu, Elma

Orta Nota Ciceksi-Yesil, Gul, Yasemin, Beyaz Cicekler, Yesil Notalar

 Dip Nota  Odunsu-Misk;  Sandal Agaci, Misk

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.