W162 KADIN PARFÜM

W162 KADIN PARFÜM

W-162 İlhamını doğanın cazibesinden alan, kalp atışlarını hızlandıran içeriğiyle en romantik hisleri uyandırıyor. Kesinlikle karşı konulmaz, sarhoş edici ve bağımlılık yaratıcı! Mandalina, greyfurt, nektar ve erik notaları açılışı yapmak üzere bir araya gelir. Muge, frezya ve yasemin çiçeksi kalbi oluşturur. Vanilya, dip notalarda, beyaz misk ile bir araya gelerek kompozisyonu kapatır.

 

 

W162 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Greyfurt, Nektar, Erik

Orta Nota Ciceksi;  Muge, Yasemin, Frezya

Dip Nota  Tatli-Misk; Vanilya , Beyaz Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR