W164 KADIN PARFÜM

W164 KADIN PARFÜM

W-164 eğlenceli ve canliı içeriğiyle kesinlikle vazgecilmeziniz olacak. Mandalina ve portakalın sulu notaları, erik ve nektar ile birleşerek kokuyu açarken, kalpte yasemin, beyaz çiçekler ve frangipani ile harmanlanır. Karamel notaları , sandal ağacı,beyaz misk ve amber ise kompozisyonu kapatır.

 

 

W164 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Portakal, Nektar, Erik

Orta Nota Ciceksi;  Yasemin, Beyaz Cicekler, Frangipani

Dip Nota  Tatli-Misk; Karamel Notalari, Sandal Agaci, Beyaz Misk, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR