W166 KADIN PARFÜM
W166 KADIN PARFÜM
W166 KADIN PARFÜM

W166 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011234

W-166, tutkulu, ilham verici ve içerik olarak oldukça zengin bir parfümdur. Canlandirici duygular yaşatmasının yanında huzur ve pozitiflik de sağlamaktadır. Limon, mandalina, hindistan cevizi ve seftalinin yaptığı açılış size büyüleyecektir. Kalp notalarındaki tuberoz, egzotik ylang ylang ve yasemin birleşimi ile de oldukça eşsiz bir yapıya kavuşmaktadır. Dip notalarında bulunan amberin yani sıra sandal ağacı, vanilya, tonka yemişi ve misk yumuşak bir dokunuş olusturmaktadır.

 

 

 

:

W166 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota Narenciye-Meyvesel; Limon, Mandalina, Hindistan Cevizi, Şeftali

Orta Nota Ciceksi;  Ylang Ylang, Tuberoz, Yasemin

Dip Nota  Odunsu-Amber; Sandal Ağacı, Vanilya, Tonka Yemisi, Misk, Amber

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.