W17 KADIN PARFÜM
W17 KADIN PARFÜM
W17 KADIN PARFÜM

W17 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301008708

W-17, karışık meyvelerden ve çiçeklerden oluşan özgür ve cesur ruhlu kadınların kokusudur. Üst notadaki bergamot, frenk üzümü ve karışık meyvelerin gül, yasemin, beyaz çiçekler ve balın çiçeksi tatlı özleriyle birleşimi etkileyicilik katacak. Alt notalardaki paçuli, sandal ağacı, vanilya, tonka yemişi ve beyaz miskin birleşmesi yoğun ve akıllarda kalıcı bir koku ortaya çıkartmıştır.

 

 

W17 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel;  Bergamot, Frenk Uzumu, Karisik Meyveler

Orta Nota: Çiçeksi-Tatlı; Gul,Yasemin, Beyaz Cicekler, Bal

Dip Nota: Odunsu-Tatlı;  Paculi, Sandal Agaci, Vanilya, Tonka Yemisi, Beyaz Misk

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.