W170 KADIN PARFÜM

W170 KADIN PARFÜM

W-170, üst notalarındaki bergamot, pembe biber ve frenk üzümü; orta notalarındaki tuberoz, yasemin ve müge; dip notalarındaki sandal ağacı, amber ve misk ile yüzerken ya da yağmurlu bir havada yürürken duyulan özgürlük ve canlılık hissini uyandıran yepyeni bir deneyim sunuyor.

 

W170 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Pembe Biber, Frenk Uzumu

Orta Nota Ciceksi; Tuberoz, Yasemin, Muge

Dip Nota  Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Amber, Misk

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR