W172 KADIN PARFÜM

W172 KADIN PARFÜM

W-172 Özgüvenli, kural tanımayan, gücü ve kadınsılığı birleştirmeye cüret eden kadının kokusu. Bir damla maskülenlik içeren son derece feminen bir koku…Üst notalardaki baharat notaları, böğürtlen, pembe biber ve kakule, kalp notasındaki muhteşem Bulgar gülü, manolya, sedir ağacı ve paculi ile buluşuyor ve dip notadaki amber, misk ve tonka yemişi içeriğiyle birleşiyor ve muazzam bir uyum yakalıyor.

 

 

W172 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Meyvesel-Baharat; Baharat, Bogurtlen,Pembe Biber, Kakule

Orta Nota Ciceksi-Odunsu;  Bulgar Gulu, Manolya,Sedir Agaci, Paculi

 Dip Nota  Amber-Tatli; Amber, Misk, Tonka Yemisi

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

 

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR