W177 KADIN PARFÜM

W177 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)

W177; Erik, menekşe ve amber notalarına sahip, karşı konulmaz kokuyla kanatlanın. Limon, erik, portakal, elma, ahududu ve frenk üzümü ile açılan bu seksi koku kalp notadaki pembe biber, menekşe, yasemin ve yeşil notalar ile daha da karsi konulmaz oluyor. Paculi, amber, yosun notaları, vanilya ve sandal ağacı kokunun kompozisyonunu kapayor.

 

 

 

W177 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Meyvesel; Limon, Portakal,Elma, Erik, Ahududu Frenk Üzümü 

Orta Nota Çiçeksi-Baharat Pembe Biber, Menekşe, Yasemin, Yeşil Notalar

Dip Nota  Tatlı-Odunsu; Paçuli, Amber, Yosun Notalari, Vanilya, Sandal Ağacı

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.