W178 KADIN PARFÜM
W178 KADIN PARFÜM
W178 KADIN PARFÜM

W178 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011357

W178; Tenha bir plajda geçirilen özel bir günün kokusu: sıcak kum, tropik çiçekler, tuzlu hava ve bronzluk çizgileri. Bu parfum, kokunun en konsantre, saf halidir. Bu seksi kokunun üst notalarında, limon, hindistan cevizi ve carkifelek meyvesi; kalp notalarında gül, yasemin ve portakal çiçeği; dip notalarında ise misk ve vanilya bulunuyor.

 

:

W178 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota  Narenciye-Meyvese;  Limon, Hindistan Cevizi, Carkifelek Meyvesi 

Orta Nota Çiçeksi Gul, Yasemin, Portakal Cicegi

Dip Nota  Tatlı-Misk; Misk, Vanilya

 

 

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.