W188  KADIN PARFÜM
W188  KADIN PARFÜM
W188  KADIN PARFÜM

W188 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011456

W188; Zarif ve gösterişli dış tasarımı sayesinde ilk görüşte aşka sizi inandırabilir. Versace Eros ilhamıni aşk tanrısı olarak bilinen Eros’tan alınmıştır. Bergamot, limonu, portakal, yesil armut ve menekse yapragi notaları eşliğinde enerjiniz yükselecek ve ayrıcalıklı hisleri yaşayacaksiniz. Yasemin, freazya, neroli ve beyaz cicek notalari sayesinde siz her nereye giderseniz gidin bedeninizi muhteşem bir şekilde saran bu koku sizden önce tüm mekana yayılacaktir. Ayrica ip notadaki beyaz miskler, odunsu notalar, amber ve sedir agaci herkesin dikkatinin üzerinize yönelmesini sağlayacaktır.

:

W187 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Narenciye Notalari, Armut, Marin Notalar

 

Orta Nota: Meyvesel-Ciceksi; Karpuz, Frangipani Cicegi, Yasemin

 

Dip Nota: Tatli-Misk; Karamel, Amber, Meyvesel Miskler

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.