W189  KADIN PARFÜM
W189  KADIN PARFÜM
W189  KADIN PARFÜM

W189 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011463

W189; Guerlain evinin yeni parfümü Angelina Jolie'den ilham alınan Mon Guerlain Florale, günümüzdeki güçlü, özgür ve şehvetli kadınlığa bir övgü niteliği taşıyor. Taze ciceksi koku, olağanüstü ham maddeler ile zenginleştiriyor: bergamot, mandalina, limon ve lavantali acilis, yasemin, ylang ylang, muge ve menekşeli kalp, sandal agaci, misk ve vanilyali dip nota.

:

W189 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Bitkisel; Bergamot, Mandalina, Limon, Lavanta

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Ylang Ylang, Muge, Menekse

 

Dip Nota: Sandal Agaci, Misk, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.