W194  KADIN PARFÜM
W194  KADIN PARFÜM
W194  KADIN PARFÜM

W194 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010497

W194; Hem kadınsı, hem çocuksu havasıyla Sexy Little Things, tutkuyu harmanlıyor. Meyve ve çiçeklerin flört ettiği bu parfüme tutulmamak elde değil. Elma, nilüfer ve osmantus ile açılan kokunun kalbinde yasemin, hanımeli ve nilüfer çiçekleri yer alıyor. Odunsu notalar, misk ve iris kompozisyonu tamamlıyor.

:

W194 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Elma, Nilüfer, Osmantus

 

Orta Nota: Yasemin, Hanımeli, Nilüfer

 

Dip Nota: Odunsu Notalar, Misk, İris

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir