W196  KADIN PARFÜM
W196  KADIN PARFÜM
W196  KADIN PARFÜM

W196 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011531

W196; Afrodizyak etkili ve çiçeksi bir koku olan Quizas Seduction, limon, portakal ve carkifelek meyvesi ile meyvesel bir açılış yapmaktadır. Kokunun tam kalbinde tuberoz, yasemin ve zarif portakal çiçeği birleşimi dip notalarda bulunan tatlı karakterli vanilya, karamel ve misk ile geliştirilmiştir.

:

W196 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Limon, Portakal, Carkifelek Meyvesi

 

Orta Nota: Çiçeksi; Tuberoz, Yasemin, Portakal Çiçeği

 

Dip Nota: Tatlı-Misk; Vanilya, Karamel, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir