W197  KADIN PARFÜM

W197 KADIN PARFÜM

W197; Tutkunun ve şıklığın tek bir yerde toplanmış hali. Güzelliği ile göz dolduran farklı bir kadın. Üst notalarında bergamot, karabiber ve pembe biber içeren kokunun orta notalarında yasemin ve iris çiçeksi notaları solar notalar ve odunsu notalar ile buluşup sıcak bir hava yaratmıştır. Dip notalarda bulunan vanilya, tonka yemisi, amber ve misk notaları da kokunun tatlı karakterini oluşturmuştur.

W197 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Baharat; Bergamot, Karabiber, Pembe Biber

 

Orta Nota: Çiçeksi-Odunsu; Yasemin, Iris, Solar Notalar, Paçuli, Odunsu Notalar, Sandal Ağacı

 

Dip Nota: Vanilya,Tonka Yemisi, Amber, Misk

 

ÜST NOTA: : Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir

Benzer Ürünler
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR