W199  KADIN PARFÜM
W199  KADIN PARFÜM
W199  KADIN PARFÜM

W199 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011562

W199; Neşeli ve dünya üzerinde pozitif bakış açısından esinlenerek tasarlanan koku, anın keyfini çıkar mesajını vermektedir. Portakal, mandalina, frenk üzümü ve kavun notaları ile başlayan kokunun kalbine yasemin, manolya, şakayık ve menekşe yerleştirilmiştir. Ruh halini iyileştiren misk, sandal ağacı ve bal ile kokunun tatlı ve karakteri ortaya çıkarılmıştır.

:

W199 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Portakal, Mandalina, Frenk Üzümü, Kavun

 

Orta Nota: Yasemin, Manolya, Şakayık, Menekşe

 

Dip Nota: Misk, Sandal Ağacı, Bal

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir