W206  KADIN PARFÜM
W206  KADIN PARFÜM
W206  KADIN PARFÜM

W206 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011630

W206; çiçeksi ve odunsu bir kadın kokusu olup üst notalarında portakal, greyfurt, mandalina ve pembe biber içermektedir. Yasemin, gül, gardenya, müge ve ylang ylang ile kokuya çiçeksi bir dokunuş yapan notalar, dip notalarda beyaz misk, paçuli, amber ve vanilya ile desteklenmiştir..

:

W206 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Baharat; Portakal, Greyfurt, Mandalina, Pembe Biber

 

Orta Nota: Çiçeksi; Yasemin, Gül, Gardenya, Müge, Ylang Ylang

 

Dip Nota: Odunsu-Amber; Beyaz Misk, Paçuli, Amber, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.