W207  KADIN PARFÜM
W207  KADIN PARFÜM
W207  KADIN PARFÜM

W207 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011647

W207; parfüm bohemik, romantik ve nazik olarak tanımlanmıştır aynı zamanda zarif ve göz alıcı güllerin de kokusudur. Greyfurt, mandalina ve limonun ferah notalari, kokunun acilisini yapar. Kokunun kalbinde feminenligi yaratan ve onu güçlü kilan gülün dışında tatlı şeftali ve beyaz çiçek notaları da bulunmaktadır. Koku zamanla tende beyaz misklerin izlerini bırakır.

:

W207 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye; Greyfurt, Mandalina,Limon

 

Orta Nota: Meyvesel-Çiçeksi; Şeftali, Gül, Beyaz Çiçekler

 

Dip Nota: Misk; Beyaz Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.