W212  KADIN PARFÜM
W212  KADIN PARFÜM
W212  KADIN PARFÜM

W212 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011692

W212;  üst notalarda bulunan limon ve portakal notaları kokunun kalbinde elma ve çilek meyveleri ile harmanlanmış ve yasemin ve menekşe çiçeksi notaları ile geliştirilmiştir. Tatlı ve misk karakterli dip notaları sandal ağacı, beyaz miskler, vanilya, odunsu notalar, karamel ve tonka ile tamamlanmıştır.

:

W212 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Limon, Portakal,Elma, Cilek

 

Orta Nota: Tatli-Çiçeksi; Yasemin, Menekse, Karamel, Tonka Yemisi

 

Dip Nota: Tatlı-Misk; Beyaz Misk, Sandal Ağacı, Vanilya, Odunsu Notalar

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.