W213  KADIN PARFÜM
W213  KADIN PARFÜM
W213  KADIN PARFÜM

W213 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺50,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011708

W213; Akdenizin güneşli havasından esinlenerek tasarlanan koku üst notalarında mandalina, portakal, greyfurt ve kimyon ile zengin bir açılış yapmıştır. Kokunun kalbini oluşturan incir kokuya doğal bir hava vermiştir. Dip notalarda bulunan paçuli, benzoin, amber ve misk kokunun meyve yönünü güçlendirmiş ve kokuyu tamamlamıştır.

:

W213 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye- Baharat; Mandalina, Portakal, Greyfurt, Kimyon

 

Orta Nota: Meyvesel; Incir

 

Dip Nota: Odunsu–Amber ; Paçuli, Benzoin, Misk, Amber

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.