W214  KADIN PARFÜM
W214  KADIN PARFÜM
W214  KADIN PARFÜM

W214 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011715

W214; enerjik ve neşe veren bir kokudur. Üst notalarında mandalina, çilek ve böğürtlen ile enerjik bir başlangıç yaparken kokunun kalbinde gülün baskın karakterine yaseminin romantik notaları eşlik etmektedir. Dip notalarında bulunan paçuli, odunsu notalar ve karamel kokuyu güçlendirip tamamlamıştır

:

W214 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye- Meyvesel; Mandalina, Çilek, Böğürtlen

 

Orta Nota: Ciceksi; Gül, Yasemin

 

Dip Nota: Odunsu; Paçuli, Odunsu Notalar, Karamel

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.