W219  KADIN PARFÜM
W219  KADIN PARFÜM
W219  KADIN PARFÜM

W219 KADIN PARFÜM

Barkod : 8681301011760

W219; ahududu, kayısı, limon ve elma notalarının canlandırıcı etkisi ile başlamaktadır. Orta notaları oluşturan portakal çiçeği, menekşe ve müge notaları dip notalarda bulunan misk, amber, vanilya, paçuli ve sandal ağacı kokuları ile bir araya gelerek kokuyu eğlenceli bir hazza dönüştürüyor

W219 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Kayısı, Limon, Elma, Ahududu

 

Orta Nota:Çiçeksi; Portakal Çiçeği, Menekşe, Müge

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Misk, Amber, Sandal Ağacı, Vanilya, Paçuli

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.