W22 KADIN PARFÜM
W22 KADIN PARFÜM
W22 KADIN PARFÜM

W22 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301014648

W-22’nin genç bir kadının eğlenceli ruhunu ve French Chic’in özünü temsil ettiği bildiriliyor. Siyah Frenk Üzümü, bergamot, erik ve elmanın tatlı kokuları kokuyu açarken ,gül, menekşe ve yasemin çiçek kalbini olusturmaktadır. Beyaz misk, sandal ağacı ve vanilya ise kokuyu kapatıyor.

 

:

W22 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Narenciye-Meyvese;  Bergamot, Frenk Üzümü, Elma, Erik

Orta Nota: Çiçeksi; Gul, Yasemin, Menekse

Dip Nota: Odunsu-misk;  Beyaz Misk, Misk, Sandal Ağacı, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.