W220  KADIN PARFÜM
W220  KADIN PARFÜM
W220  KADIN PARFÜM

W220 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011777

W220; asil ve elegant gül.. Sadece en iyi, en özel, en nadide, en kaliteli güllerle oluşan bu özel koku, narin olduğu kadar güçlü…Üst notalarda neroli yaprakları, papaya çiçeği, limon ve frenk uzumu; orta notalarda benzersiz nilufer, Türk gülü, frezya, yasemin ve menekse; dip notalarda ise amber, misk ve sandal ağacı bulunur

:

W220 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel-Narenciye; Papaya Cicegi, Frenk Uzumu, Neroli Yapraklari, Limon

 

Orta Nota: Çiçeksi-Çiçeksi; Turk Gulu, Nilufer, Frezya, Yasemin, Menekse

 

Dip Nota: Amber-Misk; Misk, Amber, Sandal Ağacı

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.