W225 KADIN PARFÜM
W225  KADIN PARFÜM
W225  KADIN PARFÜM

W225 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺35,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011821

W225; Feminenlik, zerafet ve etkileyiciliği ön plana taşımak üzere tasarlanmış koku eğlenceli, biraz da gizemli olarak tanımlanabilir. Karakterindeki tatli meyvesel notaların kalbindeki çiçeklerle büyülü bir şekilde birleşimi kokuyu tarif etmeye kafi. Acilistaki bergamot, limon, carkifelek meyvesi ve yesil elma, kalp notasinda gul, orkide, muge, vanilya ve karamel ile birlesirken sedir agaci, paculi, amber ve sandal agaci notalari kompozisyonu tamamlar.

:

W225 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Limon, Çarkıfelek Meyvesi, Yeşil Elma

 

Orta Nota: Tatlı-Çiçeksi; Gül, Orkide, Müge, Vanilya, Karamel

 

Dip Nota: Amber-Odunsu; Sedir Ağacı, Paçuli, Amber, Sandal Agaci

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.