W226 KADIN PARFÜM

W226 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)

W226; zamansız ve gizemli enerjisi, doğal ve derin sıcaklığı ile sizi saracak. Çarpıcı, eşsiz ve tamamıyla alışkanlık yapan bu parfüm, özgünlüğün ve baştan çıkarmanın taklit edilemez dışavurumu. Ust notalarda karabiber, tarcin, limon ve kakule: kalp notasinda yasemin, sardunya, kekik ve laden recinesi; dip notada ise amber, misk ve paculi yer aliyor.

W226 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Baharat; Karabiber, Tarcin, Limon, Kakule

 

Orta Nota: Çiçeksi-Bitkisel; Yasemin, Sardunya, Kekik, Laden Recinesi

 

Dip Nota: Amber-Misk; Amber, Misk, Paçuli

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.