W233  KADIN PARFÜM
W233  KADIN PARFÜM
W233  KADIN PARFÜM

W233 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010886

W233; Olgun, sulu mango, kirmizi meyveler, mandalina ve armut, kalp notasinda romantik bir yumuşaklığa sahip gül yaprakları, siyah frenk uzumu, guava, ananas ve yasemin ile birleştiğinde ortaya çıkan tropikal, karşı konulmaz güzellik size enerjik bir kokteyl sunuyor. Amber ve misk ise kokuyu kapatirken, kompozisyonu guclendiriyor.

:

W233 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Kirmizi MeyvelerMango, Armut

 

Orta Nota: Meyvesel-Ciceksi; Frenk Uzumu, Guava, Ananas, Yasemin, Gul Yapraklari

 

Dip Nota: Amber-Misk; Amber, Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.