W234  KADIN PARFÜM
W234  KADIN PARFÜM
W234  KADIN PARFÜM

W234 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010893

W234; Rus geleneksel bohem tarzının zenginliğini cüretle yeniden keşfediyor. Ust notalardaki, bergamot ve çam notalari kokuya ferahlik sagliyor. Kalp, yasemin yaprakları, beyaz çiçekler ve erigin çiçeksi ve meyvesel notalarını sağlar. Dip notadaki sandal ağacı, tonka yemisi, vanilya, beyaz misk ve amber kokuyu kapatir.

:

W234 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Aromatik; Bergamot, Çam

 

Orta Nota: Meyvesel-Ciceksi; Yasemin Yapraklari, Beyaz Cicekler, Erik

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Tonka Yemisi, Vanilya, Amber, Beyaz Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

Benzer Ürünler