W235  KADIN PARFÜM

W235 KADIN PARFÜM

W235; Açılışta, bergamot tazelik verir ve ahududu, elma ve ananasın meyvesel notalarını birleştirir. Kalbi yasemin, zambak ve gülün çiçeksi notalarını sunar. Amber ve misk, akılda kalan bir koku yaratmak için tatlı notalar, sedir ağacı ve sandal ağacının notaları ile buluşur.

W235 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Bergamot, Ahududu, Elma, Ananas

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Zambak, Gul

 

Dip Nota:Misk-Amber; Sedir Agaci, Sandal Agaci, Misk, Amber, Tatli Notalar

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR