W238  KADIN PARFÜM
W238  KADIN PARFÜM
W238  KADIN PARFÜM

W238 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010930

W238; Daha cesur ve daha cazibeli yeni bir maceraya doğru... Başlayan macera orijinal parfümden daha yoğun, daha çekici olan bu koku maceraperestlerin ilgisini çekecek! Oryantal ve çiçeksi olan bu elegan koku, lüks çiçeklerin harmanının meyveler ve odunsu notalar ile muhtesem bir sekilde karıştırılması ile ortaya çıkmaktadır. İtalyan limonunun ve mandalinanin tazeliği ve armut ve kirazin davetkar patlamasi ile açılmakta, sakayik, tuberoz ve portakal ciceginin ciceksi yaniyla artarak; amber, misk, sandal agaci ve paculi ile kompozisyon vurgulanmaktadır.

:

W238 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel-Narenciye; Armut, Kiraz, Limon, Mandalina

 

Orta Nota: Ciceksi; Sakayik, Tuberoz, Portakal Cicegi

 

Dip Nota: Amber-Odunsu; Amber, Misk, Sandal Agaci, Paculi

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.