W239  KADIN PARFÜM
W239  KADIN PARFÜM
W239  KADIN PARFÜM

W239 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010947

W239; Modern prenses vizyonunu romantik, ciceksi-meyvesel notalarla vurguluyor. Bella'nın tazeliği mandalina, limon ve frenk üzümünun acilisindan kaynaklanmaktadir. Kokunun kalbi, erik, armut ve ahududunun meyvesel notaları ile gül, yasemin ve siklamen’in kadınlık ve romantizmini saglar. Misk, amber ve vanilya kompozisyonu kapatir.

:

W239 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Mandalina, Limon, Frenk Uzumu

 

Orta Nota: Meyvesel-Ciceksi; Erik, Armut, Ahududu, Gul, Yasemin, Siklamen

 

Dip Nota: Misk-Amber ; Misk, Amber, Vanilya

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.