W244  KADIN PARFÜM
W244  KADIN PARFÜM
W244  KADIN PARFÜM

W244 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺80,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301010992

W244; Acilista, seftali ve hindistan cevizi ile birleserek sende arzu dolu hisler yaratacaktır. İçeriğindeki ylang ylang, yasemin ve portakal cicegi karisimi ham ve evcilleşmemişlik duygusunu yaşatacak. Aşırılığın en güzel halleriyle coşkulu, patlamaya hazır ve kendinden geçmiş hissedeceksin. Dip notadaki sandal agaci, karamel, vanilya ve beyaz misk ise parfüme en saf haliyle bile aşırılık kazandiriyor.

:

W244 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel; Seftali, Hindistan Cevizi

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Ylang Ylang, Portakal Cicegi

 

Dip Nota: Tatli-Misk; Sandal Agaci, Karamel, Vanilya, Beyaz Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.