W244  KADIN PARFÜM

W244 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)

W244; Açılışta, seftali ve hindistan cevizi ile birleşerek arzu dolu hisler yaratır. İçeriğindeki ylang - ylang, yasemin ve portakal çiçeği karısımı duygusal bir açılış yapar.  Dip notadaki sandal ağacı, karamel, vanilya ve beyaz misk ise parfüme en saf haliyle bile aşırılık kazandırıp, kapanışı yapar.

W244 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Meyvesel; Seftali, Hindistan Cevizi

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Ylang Ylang, Portakal Cicegi

 

Dip Nota: Tatli-Misk; Sandal Agaci, Karamel, Vanilya, Beyaz Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.