W25 KADIN PARFÜM
W25 KADIN PARFÜM
W25 KADIN PARFÜM

W25 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301008784

W-25 Kadınlar için çiçeksi meyvesel bir koku. Kendine özgü bu koku gardenya, frezya, hindistan cevizi ve şeftali ile başlar. Orta notada kompozisyona yasemin, sardunya, ylang ylang ve menekşe eklenir. Vanilya, odunsu notalar, misk, paçuli ve amber etkileyici kokularını dip notalara taşıyarak kokuyu kapatır.

 

:

 

W25 (KOKU NOTALARI)

Üst Nota: Meyvesel-Ciceksi; Seftali, Hindistan Cevizi, Gardenya, Frezya

Orta Nota: Çiçeksi; Ylang Ylang, Sardunya, Menekse, Yasemin

Dip Nota: Odunsu-Misk Paculi, Misk, Odunsu Notalar, Amber, Vanilya

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

ORTA NOTA:  Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.