W250  KADIN PARFÜM
W250  KADIN PARFÜM
W250  KADIN PARFÜM

W250 KADIN PARFÜM

Fiyat : ₺140,00(KDV Dahil)
Barkod : 8681301011913

W250; Juicy Couture dünyasında, sevmek, macera ve ruhunuza bir açıklama yapmak, inandığınız şeylere Oui (Evet!) demekten ibarettir. Karpuz, limon, çay notaları ve armut füzyonundan elde edilen acilisa tazeliğiyle baştan sona bağlanın. Kışkırtıcı vahşi tuberoz ile eşleştirilmiş yasemin ve hanımeli, kalp notasinda, ikonik bir koku yaratır. Kokunun modern yonu, dip notadaki amber, beyaz misk, sandal ağacı ve sedir ağacınin pürüzsüz odunsu-misk notaları ile saglanir

:

W250 (KOKU NOTALARI)

 

Üst Nota: Narenciye-Meyvesel; Limon, Cay Notalari, Armut, Karpuz

 

Orta Nota: Ciceksi; Yasemin, Tuberoz, Hanimeli

 

Dip Nota: Odunsu-Misk; Sandal Agaci, Sedir Agaci, Amber, Beyaz Misk

 

ÜST NOTA: Parfüm sıkıldığı an duyulan ilk notadır. En uçucu esanslardan oluştuğu için etkisi ancak birkaç dakika sürer. Parfüm alırken hemen ilk başta duyulan kokuya göre yorum yapmamak gerekir. Üst notalarda, keskin ve çabuk buharlaşan kokular kullanılır.

 

ORTA NOTA: Üst notalar yok olduğunda ortaya çıkar ve etkisi birkaç saat sürer. Orta notaya önemini belirtmek açısından ‘kalp notası’ da denir. Parfümle ilgili bir karara varmadan önce biraz sabredip orta notadaki kokuların açığa çıkması beklenmelidir.

 

DİP NOTA: Alt notaların etkisi parfümün kalıcılığıyla orantılıdır ve gün boyu sürebilir. Parfüm sıkıldıktan en az yarım saat sonra, orta nota kaybolmaya yakınken duyulmaya başlayan notadır. Bu kısım parfümün kişiliğinin ifadesidir.